Lokalizacja Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Lokalizacja

Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych

GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK

E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Aktualności

« Powrót

Tydzień do konferencji „Informacja przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego"

Już tylko tydzień pozostał do konferencji „Informacja przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego", której tegoroczna edycja została włączona w obchody XX-lecia Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Do tej pory swój udział w wydarzeniu potwierdziło blisko 200 osób, w tym przedstawiciele ponad 60 jednostek administracji publicznej z obszaru województwa dolnośląskiego (Urzędów Miast i Gmin oraz Starostw Powiatowych) oraz przedstawiciele różnych instytucji samorządowych. Będziemy też mieli przyjemność przyjąć gości z Urzędów Marszałkowskich województw: Małopolskiego, Zachodniopomorskiego, Opolskiego i Dolnośląskiego. Jak co roku liczną grupę słuchaczy stanowić będą studenci oraz pracownicy uczelni wyższych.

Zapraszamy do zapoznania się z programem naszej bezpłatnej konferencji oraz do rejestracji poprzez formularz na stronie www.wgik.dolnyslask.pl.

Wierzymy, że stale istnieje ogromna potrzeba poszerzania wiedzy na temat możliwości wykorzystania informacji przestrzennej, dlatego liczymy na Państwa obecność podczas tegorocznej konferencji.

Przypominamy, że wydarzenie ma miejsce już 24 maja 2018 r. w sali audytoryjnej im. Jana Pawła II Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ul. Wielkiej 61.