Lokalizacja Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Lokalizacja

Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych

GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK

E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Aktualności

« Powrót

Szkolenie z funkcjonalności Geoportalu Dolny Śląsk

8 kwietnia 2021 roku nasz Geoportalowy Team miał przyjemność przeprowadzić szkolenie (w trybie on-line) z funkcjonalności Geoportalu Dolny Śląsk, jaki daje zainteresowanym „moduł użytkownika". W trakcie szkolenia pokazaliśmy jak tworzyć własne mapy i analizy na platformie Geoportalu.

Udział w szkoleniu wzięli laureaci konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu planowania i zagospodarowania przestrzennego z wykorzystaniem GISu, której organizatorem było Towarzystwo Urbanistów Polskich /o. Wrocław oraz laureatka konkursu na najlepszą pracę dyplomową organizowanego przez Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej.

Dziękujemy Państwu za udział w szkoleniu i polecamy https://geoportal.dolnyslask.pl do pokazywania rzeczywistości za pomocą narzędzi GIS.