Lokalizacja Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Lokalizacja

Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych

GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK

E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Aktualności

« Powrót

Sierpniowe Imprezy Kulinarne już na Geoportalu Dolny Śląsk

Na Geoportalu Dolny Śląsk można już obejrzeć Mapę Imprez Kulinarnych Dolnego Śląska zaplanowanych na sierpień. Wyjątkowa sytuacja, spowodowana koronawirusem sprawiła, że większość Imprez została odwołana. W przyszłym miesiącu odbędą się tylko trzy. Morzęcińskie Smaki oraz Święto Pszczół u Malinowskich to propozycje już na najbliższy weekend. W połowie miesiąca odbędzie się Cud Miód w Polanicy-Zdrój, będące atrakcją dla wszystkich wielbicieli miodu i pszczół.

Mapa dostępna jest pod tym adresem >>

Moduł powstał przy współudziale Wydziału Obszarów Wiejskich naszego Urzędu.

Zachęcamy do śledzenia zmian, które będą następowały na Geoportalu Dolny Śląski i do współpracy przy tworzeniu nowych modułów tematycznych. Jeśli widzą Państwo przestrzeń dla realizacji swoich zadań poprzez umieszczenie wyników na mapie i ich prezentacji na Geoportalu - ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY. Ze swojej strony oferujemy wsparcie oraz gotowość przeprowadzenia szkoleń z zakresu posługiwania się i wykorzystania Geoportalu Dolny Śląsk.

Moduł powstał jako element realizacji projektu „Rozbudowa Geoportalu Dolny Śląsk - budowa Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej" współfinansowanego przez Unię Europejską z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.