Lokalizacja Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Lokalizacja

Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych

GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK

E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Aktualności

« Powrót

Na Geoportalu Dolny Śląsk (w zakładce Społeczeństwo) dostępny jest nowy moduł mapowy „Aktywny Dolny Śląsk”

Moduł dostępny jest  pod tym adresem >>

Już po raz trzeci w ramach programu Aktywny Dolny Śląsk tworzony jest Dolnośląski Budżet Obywatelski, który jest ponadlokalną inicjatywą obywatelską. Program ma na celu wsparcie  i popularyzację dolnośląskiej kultury, sportu i turystyki.

 

Moduł przedstawia projekty, które otrzymały dofinansowanie w ramach edycji I oraz II. Były to ogólnodostępne wydarzenia sportowe, które miały na celu aktywizację społeczeństwa, upowszechnianie nawyków aktywnego spędzania czasu oraz promowanie zdrowego stylu życia. Odwiedzając Geoportal Dolny Śląsk możecie dowiedzieć się gdzie i kiedy odbywają się imprezy, oraz przeczytać krótką informację o oferowanych atrakcjach.

W najbliższym czasie moduł zostanie uzupełniony o zwycięskie projekty III edycji konkursu (głosowanie potrwa do 22 kwietnia 2018 r. do godziny 23.59). Realizacja zwycięskich projektów III edycji programu „Aktywny Dolny Śląsk" rozpocznie się w czerwcu i potrwa do końca 2018 roku. Ze zgłoszonymi projektami można zapoznać się na stronie Aktywny Dolny Śląsk.

Moduł powstał przy współudziale Wydziału Sportu, Rekreacji i Turystyki.

 

Moduł powstał jako element realizacji projektu „Rozbudowa Geoportalu Dolny Śląsk - budowa Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej" współfinansowanego przez Unię Europejską z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.