Lokalizacja Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Lokalizacja

Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych

GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK

E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Aktualności

« Powrót

Lipcowe Imprezy Kulinarne już na Geoportalu Dolny Śląsk

Na Geoportalu Dolny Śląsk można już obejrzeć aktualną Mapę Imprez Kulinarnych Dolnego Śląska. Wyjątkowa sytuacja, spowodowana koronawirusem sprawiła, że większość Imprez została odwołana lub przeniesiona na jesień. Te, które się odbędą, można już zobaczyć na naszej mapie.

Spośród 14 zaplanowanych na lipiec Imprez, odbędą się 3. To organizowane już po raz czwarty Święto Piwa i Sera w Twierdzy Srebrna Góra, Pejzaże Qulinarne Polanicy oraz Festiwal Polsko-Czeski w Kudowie-Zdrój.

Mapa dostępna jest pod tym adresem >>

Imprezy kulinarne to w większości odbywające się na otwartej przestrzeni festyny oraz festiwale, połączone z degustacją regionalnych produktów oraz lokalnych dań. Bogactwo i różnorodność dolnośląskich smaków stanowią niepowtarzalną atrakcję kulinarną naszego regionu i zachęcają turystów do poznawania tajemniczego Dolnego Śląska. Jest to więc doskonały pomysł na spędzenie wakacyjnego weekendu w plenerze.

Zachęcamy do śledzenia Geoportalu Dolny Śląsk uważnie, gdyż w kolejnych miesiącach będziemy prezentować sprawdzone i aktualne informacje o Imprezach, które się odbędą.

Moduł powstał przy współudziale Wydziału Obszarów Wiejskich naszego Urzędu.

Zachęcamy do śledzenia zmian, które będą następowały na Geoportalu Dolny Śląski i do współpracy przy tworzeniu nowych modułów tematycznych. Jeśli widzą Państwo przestrzeń dla realizacji swoich zadań poprzez umieszczenie wyników na mapie i ich prezentacji na Geoportalu - ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY. Ze swojej strony oferujemy wsparcie oraz gotowość przeprowadzenia szkoleń z zakresu posługiwania się i wykorzystania Geoportalu Dolny Śląsk.

Moduł powstał jako element realizacji projektu „Rozbudowa Geoportalu Dolny Śląsk - budowa Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej" współfinansowanego przez Unię Europejską z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.