Lokalizacja Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Lokalizacja

Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych

GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK

E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Aktualności

« Powrót

Informacja przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego - program konferencji

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu agendę konferencji pn. „Informacja przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego", która odbędzie się już 24 maja 2018 we Wrocławiu w sali audytoryjnej im. Jana Pawła II Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ul. Wielkiej 61.

Konferencja została włączona w obchody XX-lecia Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Głównym celem konferencji jest zapoznanie się z dobrymi praktykami w zarządzaniu przestrzenią na szczeblu lokalnym i regionalnym z zastosowaniem systemów informacji przestrzennej.

Do udziału w wydarzeniu serdecznie zapraszamy przedstawicieli jednostek administracji publicznej oraz instytucji publicznych, którzy zajmują się tematyką planowania przestrzennego, ochroną środowiska oraz wykorzystują lub chcą nauczyć się efektywnego wykorzystywania informacji przestrzennej w realizacji zadań publicznych.

Udział w konferencji jest bezpłatny – prosimy jednak o rejestrację poprzez formularz na stronie internetowej >>>, abyśmy mogli przygotować dla Państwa materiały konferencyjne oraz poczęstunek.