Lokalizacja Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Lokalizacja

Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych

GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK

E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Aktualności

« Powrót

Imprezy Kulinarne w październiku - już na Geoportalu Dolny Śląsk

Chociaż jesienna aura za oknem nie napawa optymizmem i radością… może warto się przełamać i skorzystać z atrakcji zapewnianych przez organizatorów podczas październikowych Imprez Kulinarnych. Jednym z takich wydarzeń jest „Drugie Wielkie SERowanie", gdzie na odwiedzających będą czekać degustacje, pokazy kulinarne, a także możliwość wyboru najlepszego sera. Pozostałe odbywające się w październiku Imprezy znajdziecie na naszym Geoportalu pod tym adresem>> , gdzie prezentujemy Wam dokładną lokalizację tych plenerowych wydarzeń. Zachęcamy do udziału w Imprezach – jesień to równie dobry czas na nowe kulinarne doświadczenia.

Moduł powstał przy współudziale Wydziału Obszarów Wiejskich naszego Urzędu.

Zachęcamy do śledzenia zmian, które będą następowały na Geoportalu Dolny Śląski i do współpracy przy tworzeniu nowych modułów tematycznych. Jeśli widzą Państwo przestrzeń dla realizacji swoich zadań poprzez umieszczenie wyników na mapie i ich prezentacji na Geoportalu - ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY. Ze swojej strony oferujemy wsparcie oraz gotowość przeprowadzenia szkoleń z zakresu posługiwania się i wykorzystania Geoportalu Dolny Śląsk.

Moduł powstał jako element realizacji projektu „Rozbudowa Geoportalu Dolny Śląsk - budowa Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej" współfinansowanego przez Unię Europejską z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.