Lokalizacja Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Lokalizacja

Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych

GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK

E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Aktualności

« Powrót

Imprezy kulinarne Dolnego Śląska – wrzesień 2020

Wraz z nadejściem września, Wydział Geodezji i Kartografii prezentuje po raz kolejny najbardziej aktualne informację dotyczące Imprez Kulinarnych. Na Geoportalu Dolny Śląsk można już obejrzeć Mapę Imprez Kulinarnych Dolnego Śląska zaplanowanych na wrzesień. Część z nich odbędzie się w formie okrojonej, niemniej jednak, organizatorzy zapewniają wyjątkowe atrakcje. Już w najbliższy weekend odbędą się Dożynki Gminne w Lwówku Śląskim. Kolejne propozycję  to między innymi Święto Wina w Środzie Śląskiej, Festiwal pasternaku oraz impreza dedykowana miłośnikom grzybów. Po szczegółowe informację zapraszamy na Geoportal Dolny Śląsk.

Mapa dostępna jest pod tym adresem >>

Moduł powstał przy współudziale Wydziału Obszarów Wiejskich naszego Urzędu.

Zachęcamy do śledzenia zmian, które będą następowały na Geoportalu Dolny Śląski i do współpracy przy tworzeniu nowych modułów tematycznych. Jeśli widzą Państwo przestrzeń dla realizacji swoich zadań poprzez umieszczenie wyników na mapie i ich prezentacji na Geoportalu - ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY. Ze swojej strony oferujemy wsparcie oraz gotowość przeprowadzenia szkoleń z zakresu posługiwania się i wykorzystania Geoportalu Dolny Śląsk.

Moduł powstał jako element realizacji projektu „Rozbudowa Geoportalu Dolny Śląsk - budowa Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej" współfinansowanego przez Unię Europejską z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.