Lokalizacja Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Lokalizacja

Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych

GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK

E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Aktualności

« Powrót

Imprezy kulinarne 2020 na Geoportalu Dolny Śląsk

Na Geoportalu Dolny Śląsk można już obejrzeć aktualną  Mapę Imprez Kulinarnych Dolnego Śląska.  Ze względu na wyjątkową sytuację spowodowaną koronawirusem, większość Imprez została odwołanych bądź przeniesionych na późniejszy termin. Spośród zaplanowanych na czerwiec 19 Imprez, odbędzie się tylko jedna - Święto Pszczoły u Malinowskich.

W kolejnych miesiącach będziemy prezentować sprawdzone, aktualne  informacje, które z planowanych Imprez faktycznie się odbędą. Śledźcie więc Geoportal Dolny Śląsk jeszcze uważniej.

Moduł powstał przy współudziale Wydziału Obszarów Wiejskich naszego Urzędu.

Moduł dostępny jest pod tym adresem >>

 

Zachęcamy do śledzenia zmian, które będą następowały na Geoportalu Dolny Śląski i do współpracy przy tworzeniu nowych modułów tematycznych. Jeśli widzą Państwo przestrzeń dla realizacji swoich zadań poprzez umieszczenie wyników na mapie i ich prezentacji na Geoportalu - ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY. Ze swojej strony oferujemy wsparcie oraz gotowość przeprowadzenia szkoleń z zakresu posługiwania się i wykorzystania Geoportalu Dolny Śląsk.

 

Moduł powstał jako element realizacji projektu „Rozbudowa Geoportalu Dolny Śląsk - budowa Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej" współfinansowanego przez Unię Europejską z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.