Lokalizacja Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Lokalizacja

Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych

GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK

E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Aktualności

« Powrót

Ewidencja obiektów hotelarskich prowadzona przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego

Szanowni Państwo, planując wakacyjny wypoczynek mogą Państwo skorzystać z bazy noclegowej dostępnej na Geoportalu Dolnego Śląska, w aplikacji mapowej: Ewidencja obiektów hotelarskich prowadzona przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Aplikacja została przygotowana przez Wydział Geodezji i Kartografii na podstawie danych przekazanych przez Wydział Turystyki.

Aplikacja mapowa Ewidencja obiektów hotelarskich prowadzona przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego dostępna jest pod adresem: https://geoportal.dolnyslask.pl/app/mapa/operatorwgik/moja-aplikacja-xtwf3/

Mapa prezentuje 424 obiekty zaszeregowane przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego do odpowiedniego rodzaju i kategorii oraz wpisane do prowadzonej przez niego ewidencji, zgodnie z zapisami ustawy o usługach hotelarskich oraz usługach pilotów wycieczek i przewodników turystycznych.

Obiekty hotelarskie zostały przedstawione w rozróżnieniu na rodzaje: hotele, motele, pensjonaty, domy wycieczkowe, schroniska młodzieżowe, schroniska, kempingi oraz ich kategorie.

Kategorie dla hoteli, moteli, pensjonatów i kempingów oznaczone są gwiazdkami  od * do *****, natomiast  dla domów wycieczkowych i schronisk młodzieżowych kategorie oznaczone są cyframi rzymskimi od I do III. Schroniska nie mają kategorii.

Zapraszamy do przeglądania i korzystania z informacji zawartych na mapie Ewidencja obiektów hotelarskich prowadzona przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.