Lokalizacja Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Lokalizacja

Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Dział ds. Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

Dział ds. Ochrony Gruntów Rolnych

GEOPORTAL DOLNY ŚLĄSK

E-usługa - zamawianie materiałów z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego

Aktualności

Nowa e-usługa. Zamów materiały z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego przez internet.

Szanowni Państwo,

Od 16 listopada 2018 roku Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej uruchamia e-usługę umożliwiającą zamawianie danych i map z wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.

Dostępna jest na ona poprzez stronę https://mapy.dolnyslask.pl/

Skorzystanie z usługi wymaga zarejestrowania się jako użytkownik e-usługi. Rejestracja nowego użytkownika i późniejsze korzystanie z portalu są darmowe.

Zalogowany użytkownik będzie mógł składać wnioski o odpłatne lub nieodpłatne udostępnienie danych i dokonać opłaty z wykorzystaniem usługi płatności internetowych Paybynet. Zamówione dane będą dostępne do odbioru również poprzez stronę  https://mapy.dolnyslask.pl/

Nowa usługa zostaje uruchomiona w ramach realizacji projektu „Rozbudowa Geoportalu Dolny Śląsk - budowa Dolnośląskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej", który powstał z wykorzystaniem środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.